Telefon

606242959

E-mail

veronika@sunmarai.cz

Otevírací doba

Individuální dle objednání

Drahé maminky a tatínkové, ráda bych nabídla své zkušenosti jako pomocnou ruku Vám rodičům.

Trápí se Vaše dítko či náctiletý s něčím a vy už nevíte, jak mu pomoci? Má problémy ve škole? Nemluví s Vámi? Něco ho trápí a nedokáže o tom mluvit? Či by mu pomohlo si o tom popovídat s někým dalším? Ráda bych se více otevřela možnosti terapií pro děti. Být jim pomocníkem či průvodcem na jejich cestě.

Dětem mohu pomoci skrze povídání, automatickou kresbu, mohu je naučit, jak pracovat se svým dechem a hlavně jim pomoci s jejich strachy a bloky metodou Thetahealing® se kterou mám skvělou zkušenost s dospělými.

Děti mne dříve hodně provázely, po celou dobu studia pedagogické školy a později vysoké jsem děti hlídala, později jsem pracovala jako učitelka ve školce a vychovatelka v dětském domově. Vždy mne ale více bavila individuálnější práce s dětmi. Také dokážu mít skvělý vztah s náctiletými, jelikož mne ještě dokážou brát jako vrstevníka.

Zaujalo Vás to? Napište mi a domluvíme se soukromě více. Ze všech stran slyším, jak dětských psychiatrů a psychologů je nedostatek a jsou dlouhé čekací doby a tak bych tu ráda byla ku prospěchu a podávám pomocnou ruku. Jen určitě, je důležité, aby dítko do toho šlo dobrovolně, aby to bralo jako super čas, kdy mu může být pomoženo.

Zaváděcí cena 500 Kč / 60 minut. Lze osobně v Litoměřicích a nebo online videohovorem.