Reference

Reference na ostatní služby

Zvuková harmonizace s vůněmi (terapie srdcovkou)

„Srdcovku“ jsem u Verunky chtěla vyzkoušet. Mám ráda ty jemné vibrace, které cítím v těle, pozoruji, ladím se. Díky Srdcovce jsem se dostala opravdu hodně do hloubky, kterou jsem ani nečekala. Nejdříve harmonizace těla, čaker, velice jemné uvolnění. Verunka používá i působení esenciálních olejů, které intuitivně vybere každému. A každý olej, který vybrala, byl ten správný a podpořil můj záměr. Pak jsem už jen sledovala, co se bude dít. Z mého nitra pro mě přišla důležitá věta, zpráva…Něco, co jsem podvědomě cítila, ale nechtěla si to připustit. Slzy tekly proudem, léčily to, co mě tížilo. Verunko, děkuji za tvoji péči, empatii, jemnost.

Lenka

Naam meditace

Super příjemná atmosféra při společném zpívání manter. Doporučuji zažít příjemnou chvíli se stále usmívající  Verunkou.

Jana

Osobní automatická kresba na míru

Ráda bych poskytla zpětnou vazbu na služby – vytvoření automatické kresby a mým záměrem/tématem byl vstup do nové etapy mého života formou online podnikání. Více jsem o tom Veru nepsala a málem mi vypadly oči z důlku, když mi kresbu poslala. Jak kresba samotná, tak i připojené poselství naprosto vystihlo můj osobní záměr i záměr mého prvního online projektu. Kresba je pro mě také důležitým zdrojem energie. Vždy když cítím jistou pochybnost, zda jsem se vydala správným směrem, mrknu na obrázek a vím, ze pochyby nejsou na místě. Motivuje mě nic nevzdávat a jít kupředu, byť třeba i pomalu malými krůčky. Jak je vidno, Veru svou kresbou trefila hřebíček přímo na hlavičku. Pokud tedy, ženy, potřebujete podpořit nějaký Váš záměr, určitě se na Veru obraťte. Má obrovský dar nacítění a pevně věřím, že její kresba Vás na Vaší cestě krásně podpoří. Veru, ze srdce Ti děkuji a přeji, ať se Ti daří!!!

Hana

Naam meditace

Naam meditace? Co si představit? Je to meditace při zpěvu, pozornost je v přítomnosti.Úžasná záležitost pozorovat ty léčivé vibrace v těle, otvírání hlasu, uvolnění. Jakobych se dostala do vyšších sfér, tam to vždy moje vibrace navýší. Jsem v jednotě, součástí Vesmíru, v radosti a lehkosti. Čas s mantrami je pro mne vzácný. Děkuji.

Léňa

Zvuková harmonizace s vůněmi (terapie srdcovkou)

Verunka má dokonalé nacítěni vibrace zvuku při terapii. Dokonalý odpočinek a vypnutí těla. Vřele doporučuji.

Jana

Naam meditace

Naam meditace mají silu pro mé tělo vždy mě nabíjí a posílí moc ráda na meditace Verunky chodím, dekuji za to že jsi zlatíčko.

Mirka