Online program

UZDRAV SVŮJ ŽIVOT SKRZE THÉTU ❤️🧡💛💚💙💜🤍
9 týdenní online program – 24.1. – 27.3.2022

Plný energetických čištění skrze metodu Thetahealing, meditací, pracovních listů a sdílení.

Výsledkem bude postupné uzdravení energetického těla, mysli a duše. Díky kterému ucítíte více lehkosti, klidu a vnitřní záře.

V každém týdnu se budeme vždy věnovat daným tématům, které souvisí s čakrami, které nám slouží jako takové nadtémata. A postupně se budeme posouvat do větších a větších hloubek našich strachů, bloků, negativních přesvědčení. Budeme pročišťovat vše, co nám brání v tom žít radostný, naplněný a harmonický život. Tak abychom žily v napojení na své dary, srdce, tělo a duši.

Hladina théta – je mozková vlnová délka ve které je možné léčit, je to jiný stav vědomí, lze se v ní spojit s energií všeho a všech, lze v ní měnit naše přesvědčení. V tomto stavu dochází k procesu změny a transformace. Je to stav, který je velmi léčivý a naplněný spoustou bezpodmínečné lásky.

🤎 Přihlášení je možné nejlépe do pondělí 27.1.2022 do 17 hod. (Emailem, kontaktním formulářem, zprávou na messenger). Přihlášení je možné do čtvrtka 27.1.2022 do 17 hod. (Emailem nebo zprávou na messenger).

TÉMATA ONLINE PROGRAMU

🥰1. týden – seznámení + očištění od všech zátěží, které nás tíží, pročištění všech bloků, strachů, limitů a negativních přesvědčení

❤️2. týden – kořenová čakra – témata stability, klidu, rovnováhy, strachy, úzkosti. Tak abychom se cítily ukotveni ve hmotě a v našem těle.

🧡3. týden – sakrální čakra – sexualita, emoční stabilita, sebehodnota, vztahy. Pročistíme všechny zátěže spojené se sexualitou, posílíme naše emoce a sebehodnotu, dovolíme si projevovat naše emoce. A pošleme spoustu lásky do našich vztahů.

💛4. týden – solární čakra – fyzická síla, trávení, hormonální rovnováha. Necháme poléčit naše trávení, podpoříme naši fyzickou sílu a hormonální rovnováhu.

💚5. týden – srdeční čakra – otevřené srdce, schopnost milovat sama sebe a druhé. Velmi důležitý týden, kdy se budeme napojovat na naše srdce, spojovat se s ním. Budeme pročišťovat vše co nám brání mít naše srdce otevřené.

💙6. týden – krční čakra – komunikace, mluvit v pravdě, schopnost naslouchat druhým, prosadit se, pocity stydlivosti. Tento týden necháme pročistit všechny zátěže s komunikací a podpoříme naší komunikaci, tak abychom mluvily v pravdě. A vše co nám k tomu brání necháme s láskou odejít.

💜7. týden – čakra třetího oka – intuice, jasnozřivost, empatie. Na tento týden se velmi těším, podpoříme se v naši intuici, někteří z nás budou možnost ji třeba poprvé přijmout, poznat, procítit si svůj dar vhledu.

🤍8. týden – korunní čakra – napojení na božství. Podpoříme vše abychom toto napojení cítily a mohly se s ním spojovat vždy když potřebujeme.

🥰9. týden – závěrečné propojení všech čaker dohromady, pročištění všeho co tam zůstalo viset a posílení naší aury + závěrečné sdílení


Obsah:
🍀 9x zoom – každé pondělí nebo čtvrtek v čase 20-21 hod (společně vybereme nejvhodnější den a čas) bude probíhat společné vysílání přes aplikaci Zoom, kdy se každý týden zaměříme na jednu danou oblast. Jedná se o velmi silné energetické čištění, které mění vše až na buněčné paměti.
🍀 Pracovní listy na každý týden, budou se šťouravými otázkami a mandalami k vybarvení. Vše v PDF verzi k vytisknutí.
🍀 4x meditace – Ranní meditace pro krásný den, Večerní meditace pro klidné usnutí, Harmonizace čaker dlouhá (cca 30 minut), Krátká harmonizace čaker (cca 5-7 minut)
🍀 Nakreslení schématu vašich čaker na začátku programu a po
🍀 Čakrový obrázek vždy k dané čakře (obrázek, který si můžete kamkoli vystavit nebo stáhnout jako tapetu do telefonu)
🍀 Sdílení v uzavřené skupině

🤎 Cena za celý program je: 3222 Kč

(možno rozdělit do tří splátek).

🤎 Program je otevřen pro neomezený počet úžasných stvoření, vítány jsou ženy i muži.

Bonus zdarma ode mne:
🍀 Má chatovací podpora.

🍀 Pro všechny zúčastněné sleva na soukromé sezení Thetahealing 20% se mnou po celou dobu programu.

🍀 Záznamy ze setkání a všechny materiály jsou navždy vaše.


Téma čaker jsem zvolila pro to, že cítím, jak tyto energetická centra můžeme mít oslabená a podle toho se nám v životě může dařit. Každá čakra je spojená s různými tématy, které se týkají například komunikace, vztahu sama k sobě, intuice a další, a cítím, že je skvělé to takhle propojit, mít možnost jít do větší hloubky a skrze energii zdroje pročistit a posílit vše, co je tam potřeba, tak aby lépe fungovaly pro naše nejvyšší dobro.


Cítím, že celý program budou velmi silný a já se na to velmi těším, je to možnost, jak řádně zatočit s těmito centry v našem těle, nechat z nich a z těch témat s nimi souvisejících odebrat všechny zátěže, bloky, strachy a naplnit je vším zdravým a pozitivním.


🧐Cítíš volání, že je to pro tebe? Napiš mi 😊 Máte nějaké otázky? Napište mi také, či si můžeme zavolat a společně probrat vaše otázky a zda je program pro Vás vhodný. 🍀


🤎 Záznamy ze zoomů, šťouravé pracovní listy a meditace Vám všechny zůstanou a můžete se k tomu kdykoli vracet, což je velký bonus a může se Vám to celé v budoucnu otevřít na jiné úrovni.

S láskou a radostí, Veronika

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč cítím, že je tento program důležitý? – Nacházíme se v době, která je jaká je, a cítím, jak je důležité se vzájemně podporovat, a mít čas věnovat se sami sobě, mít v našem životě nějakou časovou kotvu, kdy budeme mi na prvním místě a budeme se věnovat sobě. A to je v programu umožněno. Po dobu devíti týdnů dostanete různé nástroje, otázky, meditace, které si vypracováváte kdy chcete, a vždy v určený čas se jednou týdně sejdeme na zoomu, kde necháme pročistit a poléčit vše co je k danému tématu potřeba. Společně s tím podpora všech ostatních členů v uzavřené skupině.

Jak mi kurz může změnit život? – Změnit ti ho muže na tolik, jak tomu dovolíš a otevřeš se. Věnuji se metodě Thetahealing více než rok, za tu dobu práce s klienty jsem vždy cítila změnu energie, vnímala jsem, jak se cítil klient na začátku, cítil pocity jako strach, napětí, tíhu, negativitu… a na konci úsměv, pocit lehkosti, ach, klidu a rozzářil se. To je to proč to dělám, to je můj důvod proč jsem se stala terapeutem a jsem otevřená být ku pomoci více a více lidem. Tento program mi umožňuje větší záběr a expanzi pro více lidí a takové pocity můžete mít i vy každý týden. A já jsem vděčná, že jsem si dovolila do toho jít a online program uspořádat.

Jak mohu chápat že výsledkem je uzdravení energetického těla? – Týká se to energie, kterou cítíte ve vašem těla, že ta energie ten dojem je jiný, jste v jiné vibraci. Může to také znamenat, že se dostanete více do svého středu, sami k sobě, budete cítit více lásku sami k sobě, zlepší se vaše vztahy, poléčí se vaše zdraví, ucítíte příval energie, vaše tělo bude zářit štěstím, pocítíte napojení na zdroj a své dary. Ještě něco potřebujete slyšet a cítit?

Pro koho ten program není? – pro lidi kteří se nechtějí měnit, kteří mají pocit, že nemají s ničím problém a pro lidi kteří se chtějí utápět v negativitě.