Telefon

606242959

E-mail

veronika@sunmarai.cz

Otevírací doba

Individuální dle objednání

„Nemusíš tomu věřit, stačí, že to funguje.“ Tak přesně tímhle mě Theta healing zaujal. Stejně jako tím, že se dá provádět i na dálku, takže jsem se rozhodla to vyzkoušet. Na sezení jsem šla s tím, že bych se ráda podívala na svůj vleklý fyzický problém, který vzdoruje nesčetným klasickým i alternativním pokusům o návrat ke zdraví. Na úvod mi Verča vysvětlila, jak to bude probíhat a pustily jsme se do toho. Na světlo vylezly velmi zajímavé věci, a snad poprvé od doby, co se to snažím řešit, jsem zahlédla vizuální „podobu“ svých obtíží: vzteklou, příšerně utýranou chlupatou bestii s kožichem ze špičatých, černomodrých, lesklých ostnů. Že by zraněné vnitřní dítě? A nebo trauma, které nechce pustit nikoho a nic dovnitř, ani ven?  S Verčou jsme se dohodly, že by si to zasloužilo další sezení, a že si dáme ještě jedno kolo, o pár týdnů později, tentokrát přes Zoom. Bylo to opět velmi intenzivní a dostaly jsme se ke třem vzpomínkám z dětství, které jsem vždycky vnímala jako velmi ponižující a traumatické. V kostce šlo v podstatě vždy o hrubé překračování mých hranic, ale v jednom případě se to přímo dotýkalo jednoho z mých zdrojů radosti: schopnosti tvořit. Spolu s Verčou jsem požádala o návrat odštěpených segmentů mé duše, což byl pro mě jeden z nejsilnějších momentů; měla jsem pocit, že se mi něco dlouho ztraceného vrací zpátky a já se cítím víc úplná. Další, co bych vyzdvihla, bylo odebrání emočního náboje ze zmíněných situací. Je to zvláštní, když při vzpomínce na to, co se stalo, najednou poprvé v životě necítíte hněv, stud, ponížení ani smutek. 🧎‍♀Po sezení jsem se prospala a pár dnů se cítila unavenější, takže poté si určitě neplánujte nic důležitého. Komu bych Theta healing doporučila? Každému, kdo se nebojí ponořit se do temných a bolestivých míst své minulosti, vynést je na světlo a dovolit si nechat je odejít. A proč právě s Verčou? Verča vás nejen celou dobu drží a provází i do těch temných a nepříjemných míst, ale hlavně jí na vás záleží. Nikdy terapii neukončí, protože „čas už vypršel“, zatímco vy jste ještě rozsekaní a potřebujete doskládat zpátky. Také o vás pečuje i pár dní poté, kdy zjišťuje, jak jste na tom. Pokud tedy hledáte laskavou, a přitom pevnou průvodkyni, Verča je ta pravá.

Katka – poslání léčení + sezení Thetahealing online

Měla jsem možnost vyzkoušet Thetahealing. O této metodě jsem moc nevěděla, proto jsem byla překvapená velmi příjemným průběhem. Téma, které jsme řešily se týkalo mé práce s klienty. Odpoledne pak následovaly schůzky s klienty, které dopadly nad očekávání dobře. Muselo to tedy zabrat. Moc děkuji Veronice za proces! A protože syn (10 let) řešil aktuálně celodenní bolest hlavy, hned jsem ho k Verči objednala. I když se mu do toho vůbec nechtělo a nešel do toho rád ani s dobrou náladou, tak Verča ho krásně rozpovídala, otevřel se, zlepšila se mu nálada, projevil, co ho trápí a po sezení byl úplně v pohodě a radostný. Koukala jsem na to jako blázen 🙂 Verča ho fakt krásně rozpovídala, že jí řekl i to, co by mě asi nesdílel 🙂 Jsem za to moc vděčná. Co se týče bolesti hlavy, tak uvidíme, zatím dobrý 🙂 Děkuji Veru!

Marcela – poslání léčení Thetahealing + sezení Thetahealing pro dítě

Využila jsem možnost vyzkoušet Thetahealing a bylo to úžasné😍. Nikdy dříve jsem takovou službu nevyužila, tak jsem nevěděla, co můžu čekat, ale Veru mě se vším seznámila, ptala se, na co bych se popř. chtěla zaměřit a když se na mě napojila, tak jsem okamžitě cítila její přítomnost🤗. Aktuálně řeším onemocnění plic, ale podívaly jsme se i do minulosti, čím to může být a skončily jsme i u jater, které se při působení Veru úplně samy ozvaly. Poté jsem cítila neskutečnou úlevu a nyní se mi lépe dýchá. Celé odpoledne jsem měla úžasnou náladu, udělala jsem spoustu věcí, na které jsem předtím neměla energii a dneska jsem vstala s krásným pocitem a odhodláním vše s úsměvem zvládnout. Veru, moc děkuji za krásné léčení, které doporučuji všem, kteří řeší jakýkoliv problém.

Jana – poslání léčení Thetahealing

Chtěla bych moc poděkovat Veronice za léčivou terapii Theta healing. Využila jsem její nabídku, na testování její nové služby a musím říct, že to bylo moc příjemné. Verunka je velmi citlivá, vnímavá a empatická žena, cítila jsem, že je to další moje spřízněná duše. Při léčení jsem pociťovala bezpečí, klid, uvolnění, úlevu a vnitřní pohodu. Mým tématem bylo moje manželství a jak vnést více flow do mého podnikání a celkově teď vnímám, že potřebuji více flow přinést i do života. Verunka se na mě naladila a pojmenovávala nahlas, co tam vnímá, co jí přichází, vnímala moje nefunkční vzorce a negativní přesvědčení a s mým dovolením jsme je transformovaly a upravovaly do pozitivních vibrací a prohlášeních. Přišlo mi tam několik AHA momentů a i jsem si potvrdila to, co už dávno vím a cítím. Celé sezení jsem si moc užívala a uvědomovala jsem si, jak je důležité, dovolit si pravidelně nechat se opečovávat a dovolit si žádat o pomoc a podporu. Děkuji Verunko a doporučuji tě dál. Máš velký dar a potenciál, ať se ti daří!

Jana – poslání léčení Thetahealing

Chtěla bych poděkovat Verunce za příjemné setkání. Oslovila mě svou energií a od začátku jsem cítila, že spolupráce s ní bude pro mě přínosná. Domluvili jsme se na kraniosakrální terapii na dálku. Také jsem ráda, že Verunka dává prostor pro přání klientů. Miluji léčení zvukem a solfeggio ladičky, tudíž jsme tyto dvě techniky zkombinovaly a výsledek předčil mé očekávání. Během setkání jsem měla na určitých místech pocity tepla a brnění, cítila jsem uvolnění a viděla i vize, kde se mi přesně spojilo téma, které si řeším s minulými životy a propojilo i s lidmi a tématy, které si nyní zpracovávám. Poté jsem se cítila velmi uvolněně, po dlouhé době usla kvalitním spánkem a cítila se nabitá energií. Určitě mohu doporučit a těším se na vyzkoušení dalších technik, které Verunka nabízí. Už při prvním kontaktu mi odpověděla na veškeré dotazy, vše vysvětlila a byla pro ni důležitá i zpětná vazba a sdílení ohledně pocitů. Jde vidět, že Verunce záleží na spokojenosti klientů, zkvalitňování služeb, nebojí se propojit více technik a plnit specifická přání klientů. Vyhovovalo mi také, že jsme se mohli domluvit na večerní termín, kvůli mé vytíženosti. Takže za mě 100% servis a spokojenost.

Nika – Kraniosakrální terapie na dálku

Dala jsem si předem konkrétní zadání – mé dlouholeté potíže s chrapotem a hlasivkami a tušila jsem, že to bude poněkud náročná práce. Skutečně se vyjevilo spoustu blokujících přesvědčení, které bylo třeba odstranit nebo přepsat. Líbila se mi moc práce s ptaním vlastního těla a sezení mě bavilo. Celkově to kromě naciťování na sebe byla práce se slovy. Verča má bezva přístup – potřebovala jsem upravit některá znění nastavení nových vzorců a Verča poctivě hledala nová slova a upravovala věty tak, aby mému vnímání vyhovovaly. Zároveň se v průběhu čištění ukázalo, že mé hlasivky souvisí také s hlavou, takže jsme se zaměřily i na ni a i přesto, že to bylo téměř u konce sezení, Verča se mnou vše dokončila a ujistila se, že jsme téma kompletně uzavřely. V průběhu sezení jsem okamžitě cítila uvolnění hlasivek. Zrovna jsem měla chrapot a částečně kašel a oboje povolilo. Mé hlasivky sice ještě potřebují opečovat, ale velký kus práce jsme na nich s Verčou udělaly. A tak to je, když se přepisují vzorce, je to práce postupná, protože po přepsání jedněch mohou na povrch vyplout další, a tak je práce na vlastním těle neustálým procesem a skvělým postupem vpřed. Jsem ráda, že mě Verča tímto konkrétním procesem provedla. Byl to pěkný zážitek a moc hezké opečování. Děkuju, Veru. 

Marcelka – sezení Thetahealing online

S Veronikou Sunmarai, ktorá pomáha ľudom kraniosakrálnou terapiou som sa zoznámila na FB. Kontaktovala som Veroniku a dohodli sme sa na termíne stretnutia. V rámci terapie som prežívala nádhernú uvoľňujúcu chvíľu. Bola to chvíľa uvoľnenia, kľudu a vizualizácie. Bolesť v nohe, ktorú som mala niekoľko dni prestala. Počas terapie som videla prírodné obrazy, ktoré som na nasledujúci deň v reálnej skutočnosti videla na oblohe. Bolo to veľmi silné a zároveň i potvrdením toho, že moje smerovanie je na správnej ceste. Milo ma prekvapil i Veronikin spev, ktorý vo mne zanechal krásny a silný zážitok. Veronika je žena so skúsenosťami v terapiách a odporúčam ju všetkým ženám, ktoré sa nevedia pohnúť z miesta vo svojom živote. Stačí Veronike napísať správu a dohodnete si termín.

Janka – Terapie na dálku

S Veronikou jsme se domluvily na kranio na dálku. Předem mi poslala informace o tom, jak to bude probíhat, a jak se mám připravit. V domluvený čas jsme si zavolaly. Pak už jsem si jen udělala pohodlí a odpočívala, zatímco Veronika pracovala. Líbilo se mi, že mi předem řekla, že nemusím vůbec na nic reagovat. Ocenila jsem i to, že mi na konci dala předem domluvený signál, že je konec (zvuk mísy) a pak hovor ukončila. Bylo jen na mně, jestli hned vstanu, nebo ještě nechám proces v klidu doběhnout. Po sezení, nebo spíš ležení, jsem se cítila příjemně odpočatá.

Petra – Terapie na dálku

Ráda bych poskytla zpětnou vazbu na služby – vytvoření automatické kresby a mým záměrem/tématem byl vstup do nové etapy mého života formou online podnikání. Více jsem o tom Veru nepsala a málem mi vypadly oči z důlku, když mi kresbu poslala. Jak kresba samotná, tak i připojené poselství naprosto vystihlo můj osobní záměr i záměr mého prvního online projektu. Kresba je pro mě také důležitým zdrojem energie. Vždy když cítím jistou pochybnost, zda jsem se vydala správným směrem, mrknu na obrázek a vím, ze pochyby nejsou na místě. Motivuje mě nic nevzdávat a jít kupředu, byť třeba i pomalu malými krůčky. Jak je vidno, Veru svou kresbou trefila hřebíček přímo na hlavičku. Pokud tedy, ženy, potřebujete podpořit nějaký Váš záměr, určitě se na Veru obraťte. Má obrovský dar nacítění a pevně věřím, že její kresba Vás na Vaší cestě krásně podpoří. Veru, ze srdce Ti děkuji a přeji, ať se Ti daří!!!

Hana – osobní automatická kresba na míru

Z celého srdce bych vám, ženy, chtěla doporučit Veronika Sunmarai a její kraniosakrální terapii❤️ moc jsem nevěděla, do čeho jdu a co mě přesně čeká, ale rozhodlo srdce, tak jsem se na terapii moc těšila. Mívám někdy problém se uvolnit, ale jakmile jsem se ocitla v energetickém poli Verči, najednou ze mě všechno spadlo a moje tělo upadlo do nejvyšší možné relaxace. Veronika má velmi příjemný hlas, kterým terapii uvede, občas řekne něco během ní, ale většinu času si jen užíváte péči, hýčkání a pocit bezpečí. V první polovině terapie jsem cítila krásné vlny energie které střídal pocit klidu a uvolnění v horní polovině těla. Verča skvěle nacítila, ze mám problémy v oblasti krku a krční páteře a věnovala ji speciální péči. V druhé polovině terapie jsem začala cítit příjemné teplo v oblasti pánve, moje tělo už bylo naprosto uvolněné, nemohla jsem se ani pohnout, jen si užívala jemné brnění celého těla a pocity klidu, relaxace a naprosté blaženosti. Ještě jednou moc dekuji ❤️

Michaela – Terapie na dálku

Absolvovala jsem sezení ThetaHealing u Veroniky s přáním „opečovat“ mé fyzické tělo a ponechat prostor tomu, co se má otevřít a ukázat. Veronika má velmi jemné vedení a celý proces jsem vnímala jako relaxaci u mořského pobřeží. Každá buňka mého těla přijímala blahodárné instalace a já se nechala unášet proudem jejího vedení skrze zdrojovou rovinu. Theta léčení vnímám jako ponor do sebe sama, ať už hledáte neobjevenou hloubku, anebo klíčové podvědomé přesvědčení, které volá po rozpuštění. Pokud do něj vcházíte s odevzdáním a důvěrou, že se věci ve vašem životě mohou změnit, pak se vše dá do pohybu, aby se tak pro vaše dobro stalo… I když je Veronika teprve na začátku své cesty jako energetické léčitelky, nepochybuji o tom, že na své cestě za snem stát se úžasnou léčitelkou, vytrvá… A já jí přeji, ať jí Stvořitel na této cestě žehná! 

Milena – Theta healing přes telefon

Po kraniosakrálním ošetření jsem toužila už poměrně dlouho, nebo spíš moje tělo si o ně říkalo 🙂 A když se mi dostalo možnosti jej konečně vyzkoušet a to ještě ve formě poskytované “na dálku”, neváhala jsem ani minutu. Celý proces byl velmi příjemný, uklidňující, cítila jsem jakoby vlnění, ale velmi jemné, nijak invazivní. V jeden moment jsem slyšela i své srdce, což se mi do té doby nikdy předtím nestalo, byl to krásný a nepopsatelný zážitek. Vlastně bych zpětně řekla, že jsem se ním v ten moment propojila. Po terapii jsem hned usnula a probudila se až ráno, což u mne nebývá zvykem, většinou se budím několikrát za noc. Tentokrát to bylo ale jiné 🙂 A jako bonus toho všeho bych chtěla vyzdvihnout urovnání mého MS cyklu, se kterým bojuji přes tři roky. Kranio na dálku od Veroniky určitě doporučuji a zároveň za něj ještě jednou touto cestou děkuji 🙂

Šárka – Terapie na dálku

Doporučuji příjemnou uvolňující relaxační masáž, Verča má jemný láskyplný dotek, mě se moc líbila masáž biblických oleji.

Venuš – Nebeská masáž

Na popud mých sester jsem u slečny Veroniky podstoupila Kraniosakralni terapii v kombinaci s terapií Tethahealing. Zpočátku jsem byla skepticka a neměla jsem žádné očekávání. Avšak výsledek terapie byl mile překvapující. Po skončení obou terapií jsem se cítila velmi uvolněně, plná sily a veškeré neduhy, stres a tíha z minulosti byla pryč.Stare rány se zázrakem zahojili a dlouholeté výčitky vůči lidem,kteří mi ublížili skončili a já byla schopna jim odpustit. Zdá se to jako nemožné, ale některé psychicke bloky z dětství a minulosti se uvolnili a já se tak cítím o mnoho lepe.Všem, kteří se nad něčím trápí či jsou ve stresu opravdu doporučuji salon navštívit. Veronika je  empaticka, vyzařuje z ní pohoda,klid a pozitivní energie. Salon je útulny a působící příjemnou atmosféru. 

Vlaďka – Kraniosakrální terapie + Thetahealing osobně

„Srdcovku“ jsem u Verunky chtěla vyzkoušet. Mám ráda ty jemné vibrace, které cítím v těle, pozoruji, ladím se. Díky Srdcovce jsem se dostala opravdu hodně do hloubky, kterou jsem ani nečekala. Nejdříve harmonizace těla, čaker, velice jemné uvolnění. Verunka používá i působení esenciálních olejů, které intuitivně vybere každému. A každý olej, který vybrala, byl ten správný a podpořil můj záměr. Pak jsem už jen sledovala, co se bude dít. Z mého nitra pro mě přišla důležitá věta, zpráva…Něco, co jsem podvědomě cítila, ale nechtěla si to připustit. Slzy tekly proudem, léčily to, co mě tížilo. Verunko, děkuji za tvoji péči, empatii, jemnost.

Lenka – Zvuková harmonizace s vůněmi

Dekuji Veru za hlubsi nahled do mne. Byl to obohacujici zazitek. Casto si lidi nevi poradit, ci vysvetlit trapeni ve svem zivote a leceni thetou je prijemny a setrny zpusob jak postupne pochopit iluze v nas, kterych se drzime nevedomne a ktere nas zatezuji. Mne to sice smetlo tak, ze se me dusevni cisteni projevilo i fyzicky, ale to je tim, ze jsem si troufla toho na jednom sezeni resit vic. Moc dekuji. Rozhodne doporucuju. 💯🤗🌞 

Jarka – Theta healing osobně

Moc doporučuji Verčinu nabídku. Krásně se s ní pracuje, laskavě vás provede celým procesem. Po sezení jsem se cítila blaženě a můj dlouhotrvající problém se do druhého dne vyřešil. Moc děkuji a bylo mi ctí 😊🙏❤ 

Ivča – Theta healing online

Naam meditace? Co si představit? Je to meditace při zpěvu, pozornost je v přítomnosti.Úžasná záležitost pozorovat ty léčivé vibrace v těle, otvírání hlasu, uvolnění. Jakobych se dostala do vyšších sfér, tam to vždy moje vibrace navýší. Jsem v jednotě, součástí Vesmíru, v radosti a lehkosti. Čas s mantrami je pro mne vzácný. Děkuji💗.

Léňa – Naam meditace

S Verunkou jsem zažila nádherné sezeni Theta 💗. Řešili jsme nastavení mé životní cesty, aby mi do života přišlo to, co má. Cítila jsem, jak mi z podvědomí odcházejí bloky a strachy, které mě brzdily. Úplně jsem tála, jak sněhulák ⛄🔥 Na konci jsem se ctila velmi uvolněně. Těším se na změny v mém životě 😎👍 

Pavla – Theta healing online

Musím potvrdit,že to bylo velice příjemné a podařilo se mně napojit..Verunko jsi šikovná.

Kateřina – Theta healing online

Masáž byla moc příjemná, doporučuji.

David – Intuitivní voňavá relaxační masáž

Krasne prostredi. Masaz bankami mohu jen doporucit. Priste jdu zas.

Lucie – Baňkování

Doporučuji vyzkoušet masáž rain drop💧je úžasná .Trvá 1h 30 min. 🕜 Je to masáž nohou 🦶 zad a krku, je velmi jemná s příjemnými olejíčky … krouživými pohyby na zádech okolo páteře . Všem doporučuji vyzkoušet úžasný relax 🤗.

Gabriela – Raindrop

Určitě každému doporučuju vyzkoušet kraniosakralní terapii. Je to výborný relax a člověk nabere tolik životní energie, že se cítí znovu zrozený.

Pavla – Kraniosakrální terapie

Veronika má kouzelné ruce, umí s nimi čarovat. Pro první masáž jsem zvolila na doporučení baňkování a i když jsem byla na baňkování poprvé, musím říct, že práce byla odvedená dobře. 14 dní mě bolelo rameno po práci na zahrádce a do dvou dnů od masáži baňkami bylo po bolesti. Doporučuji všem kdo si chtějí dát do těla.

Šárka – Baňkování

Baňky + relaxační masáž baňkami můžu jen a jen doporučit. Moc děkuji za příjemnou atmosféru a relaxaci.

Kateřina – Baňkování

Super příjemná atmosféra při společném zpívání manter. Doporučuji zažít příjemnou chvíli se stále usmivajici Verunkou.

Jana – Naam meditace

Kraniosakrální terapie od Verunky byla naprosto úžasná. Tuto terapii mohu jen doporučit. Krásné prostředí, hřejivé doteky jemných rukou vás nabijí pozitivní energií na dlouhou dobu. Vřele doporučuji. Určitě někdy přijdu znovu. 

Ivo – Kraniosakrální terapie

Velmi příjemná masáž, jemný dotyk, skvělé vůně kvalitních olejů Young Living. Úžasný relax ukončený tichými vybračními tóny tibetské mísy. Velmi doporučuji!

Jana – Raindrop

U  Veroniky jsem absolvovala zatím pouze jednu masáž, ale určitě ne poslední. I přes mé počáteční obavy z baňkování, jsem byla velmi spokojena. Veronika byla výborně připravena a v pozadí hrála relaxační hudba. Nejprve začala klasickou masáží, která byla skvělá. Poté proběhla masáž baňkami a následně nasazení baňek, které na těle nechala několik minut. Během této doby hrála na zvoneček, jehož hudba krásně doplnila relaxaci. Masáž a baňkovaní u Veroniky mohu jenom doporučit.  Mé prvotní obavy byly úplně zbytečné. Pár modřinek, které jsem na zádech měla se asi po týdnu ztratily. Děkuji Veru a těším se na další krásnou masáž u tebe.

Milada – Baňkování

 U Veroniky jsem prožila svoji první masáž baňkami. Byl to pro mne opravdu nevšední zážitek. Do té doby jsem byla zvyklá spíše na sportovní masáže. Příjemné bylo pro mne i počáteční uzemnění a stažení energie do Země, pro moje ukotvení. Tak jsem to vnímala já. Přímo masáž baňkami byla pro mne překvapením, příjemná, tlak přesně akorát, baňky umožňovaly působení na různých částech zad, takže to byl pocit, jako když masáž probíhá na několika místech. Jako když vás masíruje několik rukou. Pak přímo působení baňek přesně  podle mých potřeb. Relaxace zvonkohrou na závěr byla uklidňující, taková zvuková lázeň. Děkuji za nový krásný zážitek. Určitě si budu masáž baňkami dopřávat i v budoucnu. Moc se na to těším již teď.

Léňa – Baňkování

Mohu doporučit Verunkou namíchanou vůni Láska léčí…přinesla mi do života radost a uvolnění, miluji vůně Young Living….Ps opravdu, Láska léčíí!!!

Petra – vůně láska léčí

Naam meditace mají silu pro me tělo vždy mě nabíjí a posílí moc ráda na meditace Verunky chodím dekuji za to že jsi zlatíčko 💋♥️🙏.

Mirka – Naam meditace

Vůně vnitřní dítě – Moc příjemná vůně ❤️.

Lucka – vůně vnitřní dítě

Verunka má dokonalé nacitěni vibrace zvuku při terapii. Dokonalý odpočinek a vypnutí těla. Vřele doporučuji.

Jana – Zvuková harmonizace s vůněmi

Masáž Raindrop od Verunky byla úžasná. 🥰 Její schopnosti, radostný i láskyplný přístup a vynijací olejíčky Young Living na mém těle kouzlily.

Michaela – Raindrop

U Sunmarai jsem byla několikrát na masáži, a i když teď už nebydlím v Litoměřicích. Moc ráda k ní zajdu. Je pro mě důležité nechat se hýčkat, a dopřát si relax.Citim se v její péči bezpečně a klidně. Můžu se naprosto uvolnit, a nechat působit její léčivé ruce. DĚKUJI milá za tvé ošetřování.

Veronika Diana Ondo – Baňkování

 Masáž je moc krásná supr prožitek DOPORUČUJI 

Mirka – Antistresová masáž hlavy

Ať dělám co dělám, záda mě často bolí, hlavně šíje a oblast hrudníku. Také jsem na mateřské a pořád se ohybam,zvedám,nosím…Uf..Protože věřím v sílu lidského dotyku, tak si dopřávám pravidelnou masáž a zašla jsem také k Veronice. Ta se za příjemné hudby a mnou vybraného aroma olejíčku přesně naladila na to co jsem potřebovala, namasírovala mě tlakem o který jsem si řekla. Díky dvěma druhům baněk svaly nádherně povolily a mezitím hrála na tibetskou mísu. Nikam nespěchala, nic se neřešilo, byl to můj čas, můj relax. Vřele doporučuji !!! S úctou a láskou

Katka – Baňkování