SUNMARAI

Novinky Voňavý život VeJa

Mořská sůl do koupele s esenciálním olejem Levandule a sušenou levandulí. Sklenička obsahuje 4-6 dávek, 130 g. Cena 1 kus za 140 Kč.

Nosní inhalační tyčinka plná úžasné svěží vůně. 🌻 Kdo by měl zájem, ozvěte se. Skvělé na zklidnění, únavu a úžasně protáhne nos. Cena za kus 90 Kč 🌻. Obsahuje esenciální olej rozmarýn, citrón, eukalyptus a mátu.

Nosní tyčinka na spaní. Obsahuje EO levandule, majoránka a hřebíček ♥️
Úžasná kombinace 😅
Pomáhá na uklidnění před spánkem a na podporu sladkých snů 🌞

Cena za kus 90 Kč.

Miluji tuto vůni 🥰, voním se s tím teď stále, vede mne to do mého ženství, k radosti a lehkosti. Kdo by měl zájem vytvořit jako vůni v roll-on, ozvěte se 🌻. Pojďme si užívat tuto nádhernou vůni a dary přírody které máme. 🌻❤️
Jasmín pochází z rostliny přezdívané také „královna noci“ nebo „měsíční svit háje“. Získává se úplnou extrakcí květu.
Jasmín (Jasminum officinale) je skutečná esence, nikoli esenciální olej; květy je nutné sbírat v noci, aby byla vůně nejintenzivnější.
Jeho žhavá, exotická a květová vůně pomáhá odpočívat, zklidnit, povznést a zvýšit sebedůvěru. Jasmín je rovněž známý díky svým příznivým účinkům na pokožku. Používá se již celá staletí jako symbol lásky a přitažlivosti a rovněž k vyvážení energie ženského těla. Ženy si svůdné a romantické vůně jasmínu cení po staletí.

VĚDĚLI JSTE, ŽE…
…jedna libra (0,45 kg) jasmínového oleje (úplná extrakce) vyžaduje cca 1 000 liber (450 kg) jasmínu nebo 3,6 milionu čerstvých volných květů?