Nebeská masáž

NEBESKÁ MASÁŽ BIBLICKÝMI OLEJI ❤️

Úžasná luxusní záležitost! Více informací v letáčku. Těším se na Vaše hýčkání. Věřím, že kdo zažije, tak bude velmi spokojen! 🍀

Informace o jednotlivých esencích používaných při masáži.

1. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – KADIDLO – Je silný stimulant ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, relaxuje svaly. Kadidlo mělo ve starověku větší cenu než zlato. Vůně napomáhá duchovnímu uvědomění, podporuje meditaci a povznáší ducha. 🌻 Při masáží se tato esence používá pro počáteční zklidnění a naladění se na sebe, na svoji vnitřní podstatu.

2. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – MYRHA – Je spojená se všemi tématy, které jsou spojeny se sebedůvěrou a důvěrou. Myrha pomáhá energii lásky, aby proudila volně z naší aury. Je dobrá pro krční svaly, které jsou v napětí a v křeči. Vůně podporuje duchovní uvědomění a je povznášející. Obsahuje sekviterpeny, které stimulují limbický systém mozku. 🌻 Při masáží se tato esence používá pro vmasírovávání krční oblasti.

3. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – KASIA – Podporuje krevní oběh a srdeční činnost, zlepšuje imunitu, emoční i spirituální zklidnění. Vůně pomáhá vstoupit do meditativního stavu a posiluje vůli. Rozpouští a uvolňuje bloky v oblasti podvědomí. 🌻 Při masáží se tato esence používá do oblasti ledvin.

4. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – CEDROVÉ DŘEVO – Je ochranný olej, který ukotvuje. Přináší stabilitu a rovnováhu. Má schopnost dodat nám sílu při pocitu vnitřního vyčerpání. Vůně uklidňuje. 🌻 Při masáží se tato esence používá do oblasti nohou.

5. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – YZOP – Pomáhá v přijetí sebe sama. Je to vynikající olej pro plíce, pomáhá rozšiřovat energii plic. Pomáhá nám znovu se pořádně a zhluboka nadechnout. Vůně podněcuje sebepřijetí a sebelásku. 🌻 Při masáží se tato esence používá do oblast rukou a plic.

6. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – CYPRIŠ – Je vhodný pro období změn, přináší sílu a ochranu na energetické úrovni a pomůže Vám aby jste určité záležitosti nechali jít, když potřebujete postupovat dopředu. Vůně vytváří pocit bezpečí a uzemnění, uklidňuje. 🌻 Při masáží se tato esence používá do oblasti břicha, díky tomu se energeticky uvolní ustrnulé názory a bloky v proudění energie.

7. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – MYRTA – Ztělesňuje kvality pravdy, božské všeobjímající lásky a odpuštění. Přináší harmonii do řešení vnitřních konfliktů a zmatenosti. Vůně je povznášející a euforická. 🌻 Při masáží se tato esence používá do oblasti jater, pomáhá tím uvolňovat skrytý hněv a strach, který je skryt hluboko uvnitř nás.

8. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – ONYCHA – Pomáhá lidem, kteří jsou smutní, osamělí, v depresi. Dokáže nás utišit a ochránit. Otevírá naše srdce. Vůně je sladká, teplá, harmonizuje při stresu, napojuje nás na naší duši. 🌻 Při masáží se tato esence používá do oblasti hrudníku a klíčních kostí.

9. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – SANTALOVÉ DŘEVO (ALOES) – Pomáhá zklidnit naší mysl, harmonizuje všech sedm čaker, zároveň uzemňuje. Vůně dřeva je sladká a hřejivá. 🌻 Při masáží se tato esence používá na třetí oko a korunní čakru.

10. EO v technice Nebeská masáž biblickými oleji – ŠARÓNSKÁ RŮŽE (CISTUS) – Vůně pomáhá při naplnění vizí a hledání pravdy. používá se na podporu dýchání. Vůně uklidňuje nervy a je povznášející. 🌻 Při masáží se tato esence vnáší do páteře.