Telefon

606242959

E-mail

veronika@sunmarai.cz

Otevírací doba

Individuální dle objednání

Srdečně Vás zvu na Naam jógu pro pedagogické a sociální pracovníky v Litoměřicích. Za finanční podpory Nadace Plné vědomí.
Každou středu v čase 19:15 – 20:30 (začínáme 15.9.2021).
Prostory Sportovní a kulturní centrum Hrádek – adresa: Tyršovo náměstí 267/6, 41201 Litoměřice.

+ Poslední úterý v měsíci Naam meditace (pouze práce s dechem a zpěv manter) v čase 19:00 – 20:00 v prostorách Ateliéru V&M – Mírové náměstí 41/19, Litoměřice.
Lekce jsou určené pro cílovou skupinu pedagogických (učitelé, asistenti a vychovatelé) a sociálních pracovníků (také psychologové, pracovníci v sociálních službách a další) v Litoměřicích a okolí. Kapacita míst je omezena. Prosím o včasné přihlášení formou SMS na telefonní číslo 606242959 a nebo zprávu emailem: veronika606@seznam.cz
Lekce jsou zdarma díky finanční podpoře Nadace Plné vědomí + příspěvek na pronájem prostor ve výši 40 Kč za osobu na lekci.

První tři lekce v září budou takové poznávací, a od října bych ráda abychom se ustálili jako uzavřená skupina. Vhodné pro ženy i muže.

Pár slov o Naam józeJe spojení dynamického cvičení, protahování, dechových technik a zvukových vibrací, které probouzí samoléčící schopnost těla a harmonizují ho. Pravidelné cvičení Naam jógy pomáhá rozproudit životní energii, posiluje vnitřní podstatu a dodává klid mysli. Současně harmonizuje náš imunitní, nervový a endokrinní systém, čistí naši krev a nalaďuje nás na naše srdce. Čekají nás jednoduché a praktické techniky, které zvládne každý v jakémkoli věku bez ohledu na fyzické predispozice. Jedná se o efektivní cvičení, které vede k uvolnění stresu, dosažení plného zdraví, spokojenosti a radosti, a také předchází předčasnému stárnutí a syndromu vyhoření.

Na lekci si sebou vezměte: čistou vodu, karimatku a ideálně také deku a polštářek.
V případě jakýchkoli otázek volejte či pište.

Těším se na shledání, s láskou a radostí Veronika Vernerová