Meditace online

Pravidelné Naam meditace online

 přes aplikaci Zoom https://zoom.us

Zájemci, ozvěte se mi vždy předtím přes kontaktní formulář , nebo email, pošlu odkaz k připojení.

Je potřeba mít nainstalovanou aplikaci zoom v pc nebo v telefonu. Budete-li mít problémi s instalací ráda vám poradím.

Je to pro nás skvělá příležitost, jak mít možnost si Naam stále společně užívat a v této době je to velmi prospěšné! Super možnost jak Naam meditace užít v pohodlí našeho domova.

Online meditace budou pobíht do chvíle než se budeme zase moci společně sejít v našich tradičních prosterech Harmonie v Litoměřicich.

Meditace probíhá na základě dobrovolného příspěvku, pokud mi budeš chtít něco přispět, budu velmi ráda, můžeš přispět jednotlivě a nebo pak celkově po všech Naam meditacích, které přes Zoom budou.

Denčas
7. 5. 202018 – 19 hod
12. 5. 202019 – 20 hod
19. 5. 202019 – 20 hod ( v rámci Alfestu)
23 . 5. 202020 – 21 hod
26. 5. 202019 – 20 hod
30. 5. 202020 – 21 hod

Jak instalovat Zoom?

1) Pokud budeš meditaci pouštět na svém telefonu, stáhni si v google play aplikaci Zoom – https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=en

2) Před zahájením času klikni na odkaz který ti vždy k dané meditaci pošlu. Otevři buď na internetu nebo přes tu aplikaci.

3)Pokud to budeš otevírat ručně, tak v aplikaci klikni na okénko Join and meeting a otevře se ti okno ID – zde vyplň devítimístné číslo které ti pošlu.

4) Potvrď připojení – join to meeting

5) Pokud máš webovou kameru klidně si ji nech zapnutou, můžeme se společně vidět.

6) Mikrofon též, ale bohužel při zpěvu manter ho vždy musím všem vypnout aby to vzájemně nenarušovalo meditaci. Na závěrečné sdílení Vám ho zapnu a můžeme všichni komunikovat. 

7) Mikrofon i kameru můžeš vypnout v levém dolním rohu, když jsou ikonky přeškrtnuté znamená to, že je to vypnuté.

8) V uvedený čas, si dej prostor pro sebe, nejlépe buď sama v místnosti, případně s dalšími, kdo chtějí také meditaci zažít. Sedni si na karimatku či podsedák, vezmi si k sobě pití, nejlépe horkou vodu