Telefon

606242959

E-mail

veronika@sunmarai.cz

Otevírací doba

Individuální dle objednání

BYLINNÁ MASÁŽ RAINDROP (DEŠŤOVÁ KAPKA)

Technika Raindrop (dešťová kapka) je relaxační technika, která spojuje sílu esenciálních olejů a speciálních masážních technik, a tím zvyšuje účinek masáže. Technika, která využívá antivirové, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti olejů a tím napomáhá tělu udržet či obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě dýchacích cest, zažívacích obtíží, hormonálních problémů nebo nedostateční funkci jater.

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young, spojil v ní aplikaci devíti esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, který má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Raindrop účinnější metodou než běžná masáž, nejsilnější účinek techniky je po 3 – 4 dnech. Při technice jsou použity tyto esenciální oleje: sedm jednodruhových – oregano, tymián, bazalka, cypriš, libavka, majoránka, máta; a dvě směsi Valor (na vyrovnání a harmonizaci) a Aroma Siez (na uvolnění svalů a zmírnění bolesti). Technika funguje tak, že nejdříve se esence aplikují na chodidla. A potom terapeut kape oleje z výšky zhruba 15 cm na záda klienta a jemně je roztírá vnější stranou prstů po zádech a vmasírovává. Oleje působí ještě několik dní po masáži, během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces. Součástí masáže je na závěr cca 10-15ti minutový prostor pro odpočinek s teplým mokrým obkladem na zádech, pro celkové zvýšení účinnosti esenciálních olejů. Je možné provést i těhotným a kojícím ženám, kdy se použijí jiné esenciální oleje.

Cena masážní techniky Raindrop (90 min) – 1200 Kč


NEBESKÁ MASÁŽ BIBLICKÝMI OLEJI

Celotělová olejová masáž po které se budete cítit jako znovuzrozeni. Dokonalé olejové pomazání pro uvolnění psychického napětí a ztuhlých svalů. V technice se používá deset druhů esenciálních olejů, které jsou zmiňované v Bibli. Masáž spojuje účinnost lehkých příjemných doteků, aromaterapie, reflexních bodů a tradiční čínské medicíny. Při masáži dochází k celkovému uvolnění těla, jak na emoční, tak fyzické úrovni. Při technice jsou použity tyto esenciální oleje: kadidlo, myrha, casie, cedrové dřevo, yzop, cypřiš, onycha, santalové dřevo, šarónská růže a myrta. Součástí masáže je na závěr cca 15ti minutový prostor pro odpočinek a doznění procesu.

Cena nebeské masáže (120 min) – 1700 Kč


ANTISTRESOVÁ (INDICKÁ) MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy je jemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzický i psychicky harmonizuje organismus.

Účinky: úleva od bolesti, odblokování životní energie, zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách, podpora činnosti nervového systému, povolení svalstva vlasové pokožky, zlepšení kvality vlasů, odstranění poruch spánku a nespavosti, zlepšení koncentrace, jasnější myšlení.

Tato masáž má vliv nejen na vaše fyzické, ale i na mentální zdraví. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese.  Celkově blahodárně působí na psychiku, navazuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody. Masáž se provádí na sucho (bez oleje); klient sedí na židli, masírují se záda, šíje, hlava; ke konci si klient lehne na záda a pokračuje se s masáží obličeje a uší. Prosím ženy, aby na tuto masáž neměly přelakované vlasy.

Cena masáže hlavy (60 min) – 600 Kč


MASÁŽ DRAHÝMI KAMENY

Spojením energie drahých kamenů, masážních technik a doteku maséra, dochází k ozdravnému působení v široké oblasti na úrovni tělesné i psychické. Masáž je velmi relaxační, harmonizační a regenerační. Masáž probíhá za pomoci jedné vybroušené koule z drahokamů, klient si před masáží vybere, jakým kamenem chce masírovat. Provádí se lehkými krouživými pohyby a různými tahy po pokožce, bez použití oleje. Masáž se dá použít při napětí, při únavě i při celkových bolestech v zádech. Masáž posiluje tok energie a tím uvolňuje blokády a zbavuje napětí, jak fyzického, tak psychického. Zlepšuje krevní oběh a zvyšuje imunitu. Drahé kameny působí nejen léčivé na jednotlivé potíže, dopomohou k prohloubení naší intuice, vnímání a pochopení poselství, která nás mají učit a vést na naší cestě. Na konci masáže se provádí harmonizace čaker za pomoci drahých kamenů, kdy klient leží na zádech a má na sobě přiložených sedm kamínků dle jednotlivých barev čaker.

Jadeit (Bowenit) – je to mocný kámen, který pomáhá při problémech s kůží, posiluje srdce a pomáhá stabilizovat úroveň hladiny cukru v krvi; pomáhá uvést do rovnováhy hormonální výkyvy a prospívá matkám při problémech s kojením; používá se k léčbě traumatům z minulosti; obnovuje rovnováhu, dodává sebedůvěru, pomáhá důvěřovat duševním schopnostem. Aragonit – působí blahodárně na páteř, je zemitý, zklidňující, dodává pocit bezpečí; velmi dobrý při zátěží, dělá nás uvolněnými a vědomými si svého těla; pomáhá při potížích se zády, s páteří a ploténkami; považuje se za kámen matky země.

Cena masáže drahými kameny (60 min) – 600 Kč


BAŇKOVÁNÍ

Baňková masáž uvolňuje svaly a svalové blokády, odstraňuje bolest a následně podporuje imunitní systém. Revitalizuje a omlazuje tělo, působí na vnitřní orgány v těle. Masíruje se s pomocí podtlaku vytvořeného při práci se silikonovými baňkami, jemné masážní techniky na oblasti zad. Poté následuje přiložení ohnivých baněk, které pomáhá ke zmírnění bolesti svalů – pokožka je vtažena dovnitř baňky, kde je vakuum a tím dochází k výraznému prokrvení, které vede ke zlepšení proudění krve a stimulaci podkožních vlásečnic. Dostavuje se urychlení metabolismu a pozitivně působí na odstranění toxických látek z těla. Ohnivé baňky nejčastěji provádím pouze 20 – 29 lunární den (ubývající měsíc), pokud si ale klient přeje baňky i při přibývajícím měsíci, tak mu je ráda dám.

Cena baňkování (60 min) – 600 Kč


INTUITIVNÍ VOŇAVÁ MASÁŽ

Sestavena přímo pro Vás dle vašich přání a potřeb, součástí jsou techniky sportovní masáže.

Cena intuitivní voňavé masáže (45 min) – 600 Kč


Nabízím masáže zaměřené na laskavý a jemný dotek, které vedou k hlubokému uvolnění a relaxaci. Při masáži používám masážní olej a esenciální oleje od firmy Young Living. Před a po masáží je nutný dostatečný příjem tekutin.

Po masáži doporučuji chránit záda v teple, zamezit případnému prochladnutí.

Masáž nelze provést osobám s nádorovým onemocnění, při výskytu zvýšené teploty či horečky, osobám s trombózou a křečovými žílami. Těhotným ženám provádím techniku techniku Raindrop a masáž hlavy.

Prosím, pokud jste čerstvě po očkování, berte ohled na důležitý odpočinek a na masáž se objednejte až s odstupem času.


Také nabízím možnost Vám namíchat masážní olej na přání ❤️🌻.Vše ve skleněné lahvičce, obsah 50 ml, kvalitní nosný olej + esenciální oleje. Můžete vybírat z těchto druhů:

🌻Masážní olej na karpály rukou – obsahuje EO libavky, majoránky, bazalky, citronové trávy, máty a cypřiše – cena 450 Kč

🌻Masážní olej na bolest a ztuhlou krční páteř – obsahuje EO libavky, cypriše, bazalky a máty – cena 420 Kč

🌻Masážní olej proti bolesti – obsahuje EO smilu, libavky, hřebíčku a máty – 630 Kč

🌻Masážní olej na natažené nebo přetržené vazy – obsahuje EO citrónové trávy, bazalky, majoránky, levandule, máty a cypriše – cena 420 Kč

🌻Masážní olej na relaxaci svalů – obsahuje EO levandule, smilu, libavky, hřebíčku a máty – cena 440 Kč

🌻Masážní olej na bolest hlavy – osahuje EO máty, eukalyptu, levandule, majoránky, libavky, limetky, kopaivy, cedrového dřeva, vanilky a okotey – 420 Kč

🌻Hřejivý masážní olej na studené nohy a pro zahřátí ledvin – obsahuje EO skořice a cassia – cena 550 Kč