Masáž drahými kameny


„Dovol prosím kamenům, aby pohladily Tvé oko, otevřely srdce, harmonizovaly tělo a posílily Tvou intuici“.

Spojením energie drahých kamenů, masážních technik a doteku maséra, dochází k ozdravnému působení v široké oblasti na úrovni tělesné i psychické. Masáž je velmi relaxační, harmonizační a regenerační.

Masáž probíhá za pomoci jedné vybroušené koule z drahokamů, klient si před masáží vybere, jakým kamenem chce masírovat. Provádí se lehkými krouživými pohyby a různými tahy po pokožce, bez použití oleje.

Na výběr mám ze dvou drahých kamenů Jadeit a Aragonit. Postupně budu nabídku rozšiřovat. Kameny pravidelně čistím, a nabíjím vždy při úplňku.

Masáž se dá použít při napětí, při únavě i při celkových bolestech v zádech. Masáž posiluje tok energie a tím uvolňuje blokády a zbavuje napětí, jak fyzického, tak psychického. Zlepšuje krevní oběh a zvyšuje imunitu.

Drahé kameny působí nejen léčivé na jednotlivé potíže, dopomohou k prohloubení naší intuice, vnímání a pochopení poselství, která nás mají učit a vést na naší cestě.

Na konci masáže se provádí harmonizace čaker za pomoci drahých kamenů, kdy klient leží na zádech a má na sobě přiložených sedm kamínků dle jednotlivých barev čaker. Využívám tyto drahé kameny: ametyst, sodalit, lapis lazuli, avanturín, sluneční kámen,

Jadeit (Bowenit) – je to mocný kámen, který pomáhá při problémech s kůží, posiluje srdce a pomáhá stabilizovat úroveň hladiny cukru v krvi; pomáhá uvést do rovnováhy hormonální výkyvy a prospívá matkám při problémech s kojením; používá se k léčbě traumatům z minulosti; obnovuje rovnováhu, dodává sebedůvěru, pomáhá důvěřovat duševním schopnostem

Aragonit – působí blahodárně na páteř, je zemitý, zklidňující, dodává pocit bezpečí; velmi dobrý při zátěží, dělá nás uvolněnými a vědomými si svého těla; pomáhá při potížích se zády, s páteří a ploténkami; považuje se za kámen matky země

Cena: Masáž drahými kameny (cca 60 min) – 480 Kč

Masáž drahými kameny celková (cca 120 min) 880 Kč

Na termínu masáže se vzájemně domluvíme telefonicky, e-mailem, případně mi napište přes kontaktní formulář.