Telefon

606242959

E-mail

veronika@sunmarai.cz

Otevírací doba

Individuální dle objednání

Název kraniosakrální terapie je odvozen ze spojení slov: cranio (lebka) a sacrum (křížová kost). Jedná se o celostní metodu, která se zaměřuje na podporu zdraví. Terapeut jemným způsobem podporuje tělu vlastní regenerační a samoléčivé síly.

Terapie se provádí pomocí jemných dotyků na ležícím, oblečeném klientovi, pomáhá odhalovat a napravovat nevyváženost organismu, psychiky a napomáhá k znovunalezení rovnováhy a zdraví. Terapeut uvolňuje lebeční kosti, páteř, křížovou oblast, jednotlivé orgány a další, kontroluje rytmus mozkomíšního moku po celém těle klienta, na zablokovaná místa působí a dává je do souladu.

Terapie je vhodná na bolesti hlavy a zad, poruchy soustředění, při depresích, nespavosti, poruchy centrálního nervového systému, poruchy spánku, při bolestech pohybového ústrojí; je vhodná pro léčbu i prevenci.

Terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie bez rozdílu pohlaví. Setkání trvá 1,5 hodiny, z počátku je krátký rozhovor, kdy se potřebuji informovat na zdravotní stav, poté kranio které trvá cca 50-70 minut, a poté odpočinek klienta a případné sdílení.

Dále je také možnost rozšířené varianty na 150 minut, kdy se provádí kranio stejně + navíc se uvolňuje více pánevní oblast, déle na trávicích orgánech a ledvinách, a pracuje se na uvolnění dutiny ústní zevnitř.

Je možné absolvovat i v možnost jako terapii na dálku. Osobám, které mají hmotnost nad 85 kg provádím tuto terapii pouze na dálku.

Výcvik Kraniosakrální terapie I. mám absolvovaný v roce 2016 a v roce 2021 výcvik Kraniosakrální terapie II. u Dott. Giovanni Conhin v Dolním Podluží.

Cena za kraniosakrální terapii:

1200 Kč / terapie

5500 Kč / balíček 5x terapií

1100 Kč / balíček 10 x terapií

2200 Kč / terapie rozšířená