Název kraniosakrální terapie je odvozen ze spojení slov: cranio (lebka) a sacrum (křížová kost). Jedná se o celostní metodu, která se zaměřuje na podporu zdraví. Terapeut jemným způsobem podporuje tělu vlastní regenerační a samoléčivé síly.

Terapie se provádí pomocí jemných dotyků na ležícím, oblečeném klientovi, pomáhá odhalovat a napravovat nevyváženost organismu, psychiky a napomáhá k znovunalezení rovnováhy a zdraví. Terapeut uvolňuje lebeční kosti, páteř, křížovou oblast, jednotlivé orgány a další, kontroluje rytmus mozkomíšního moku po celém těle klienta, na zablokovaná místa působí a dává je do souladu.

Terapie je vhodná na bolesti hlavy a zad, poruchy soustředění, při depresích, nespavosti, poruchy centrálního nervového systému, poruchy spánku, při bolestech pohybového ústrojí; je vhodná pro léčbu i prevenci.

Pro všechny věkové kategorie bez rozdílu pohlaví. Setkání trvá 1,5 hodiny, z počátku je krátký rozhovor, kdy se potřebuji informovat na zdravotní stav, poté kranio které trvá cca 50-70 minut, na závěr čas pro odpočinek klienta a případné sdílení.

Dále je také možnost rozšířené varianty na 150 minut, kdy se provádí kranio stejně + navíc se uvolňuje více pánevní oblast, déle na trávicích orgánech a ledvinách, a pracuje se na uvolnění dutiny ústní zevnitř.

Je možné absolvovat i v možnost jako terapii na dálku. Osobám, které mají hmotnost nad 85 kg provádím tuto terapii pouze na dálku.

Výcvik Kraniosakrální terapie I. mám absolvovaný v roce 2016 a v roce 2021 výcvik Kraniosakrální terapie II. u Dott. Giovanni Conhin v Dolním Podluží.

Cena za kraniosakrální terapii:

  • 1000 Kč / terapie pro dítě do 18 let (90 minut)
  • 1200 Kč / terapie pro dospělého (90 minut)
  • 2200 Kč / terapie pro dospělého rozšířená (150 minut)

Možnost zvýhodněných balíčků:

  • Balíček tří terapií (3x 90 minut) – 3300 Kč (ušetříte 300 Kč)
  • Balíček pěti terapií (4x 90 minut + 1x 150 minut) – 6400 Kč (ušetříte 600 Kč)
  • Balíček deseti terapií (8x 90 minut + 2x 150 minut) – 12800 Kč (ušetříte 1200 Kč)
  • Balíček pěti terapií pro dítě (5x 90 minut) – 4500 Kč (ušetříte 500 Kč)
  • Platnost balíčku je vždy šest měsíců od zakoupení, balíček je na jednu osobu, a není přenosný. Je to skvělá možnost pro příležitost větších změn a posunů.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.