Baňkování

Od 11. 5. 2020 znovu obnovené masážní služby na provozovně v Litoměřicích

OHNIVÉ BAŇKOVÁNÍ

Přiložení ohnivých baněk pomáhá ke zmírnění bolesti svalů – pokožka je vtažena dovnitř baňky, kde je vakuum a tím dochází k výraznému prokrvení, které vede ke zlepšení proudění krve a stimulaci podkožních vlásečnic. Dostavuje se urychlení metabolismu a pozitivně působí na odstranění toxických látek z těla.

Ohnivé baňky nejčastěji provádím pouze 20 – 29 lunární den (ubývající měsíc), pokud si ale klient přeje baňky i při přibývajícím měsíci, tak mu je ráda dám.

BAŇKOVÁ MASÁŽ

Baňková masáž uvolňuje svaly a svalové blokády, odstraňuje bolest a následně podporuje imunitní systém. Revitalizuje a omlazuje tělo, působí na vnitřní orgány v těle. Masíruje se s pomocí podtlaku vytvořeného při práci se silikonovými baňkami, jemné masážní techniky na oblasti zad. Lze udělat i baňkovou masáž břicha, která je vhodná při potížích s trávením.

Baňky20 – 30 min250,-Kž
Relaxační baňková masáž 40 min330,-Kč
Relaxační baňková masáž + baňky 60 min400,-Kč

Na termínu masáže se vzájemně domluvíme telefonicky, e-mailem, případně mi napište přes kontaktní formulář.

Od 1.3.2020 nastavuji nové pravidlo – V případě zrušení masáže do 24 hod před objednaným termínem je zrušení zdarma, při pozdějším zrušení žádám o zaplacení 50 % z ceny masáže, případně prosím o poslání náhradníka. Děkuji za pochopení, Veronika