ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Od 11. 5. 2020 znovu obnovené masážní služby na provozovně v Litoměřicích

Indická masáž hlavy je jemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží.

Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzický i psychicky harmonizuje organismus.

Účinky: úleva od bolesti, odblokování životní energie, zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách, podpora činnosti nervového systému, povolení svalstva vlasové pokožky, zlepšení kvality vlasů, odstranění poruch spánku a nespavosti, zlepšení koncentrace, jasnější myšlení.

Tato masáž má vliv nejen na vaše fyzické, ale i na mentální zdraví. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese.  Celkově blahodárně působí na psychiku, navazuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Masáž se provádí na sucho (bez oleje); klient sedí na židli, masírují se záda, šíje, hlava; ke konci si klient lehne na záda a pokračuje se s masáží obličeje a uší.

Antistresová (Indická) masáž hlavy45min330,-Kč

Na termínu masáže se vzájemně domluvíme telefonicky, e-mailem, případně mi napište přes kontaktní formulář.

Od 1.3.2020 nastavuji nové pravidlo – V případě zrušení masáže do 24 hod před objednaným termínem je zrušení zdarma, při pozdějším zrušení žádám o zaplacení 50 % z ceny masáže, případně prosím o poslání náhradníka. Děkuji za pochopení, Veronika