Pár slov o masáži hlavy

Váháte jakou masáž si ode mne užít. Ráda bych Vám je postupně více přiblížila, jak jsou úžasné z mého pohledu a jaké zpětné vazby na ně dostávám. Dnes bych se jako první chtěla věnovat MASÁŽI HLAVY.

Znáte ten pocit blaženosti, když Vás někdo hladí ve vlasech? Nebo kadeřnice když Vám masíruje při mytí hlavu? A také si říkáte, to je slast, prosím ať to nikdy neskončí? Taková slova mi často říkají zákazníci a proto si rádi dopřávají tuto hodinovou masáž hlavy, kdo by chtěl déle je to samozřejmě také možné.

A jak taková masáž hlavy probíhá? Nejdříve si sednete na židli, vyberete si nějaký esenciální olej nebo směs a několikrát se s ním prodýcháte. Mezi tím já hraji na tibetskou mísu, a vy se zklidňujete a připravujete na krásný odpočinek. Pokud cítíte, tak si můžete vytáhnout kartičku s nějakým poselstvím pro Vás a dívat se na ni. Či si zavřete oči a já jemně začínám masírovat na sucho Váš krk a ramena, chvíli promačkávám, chvíli hladím. Později Vám přejdu na vaši hlavu, kdy nejdříve jemně pracuji s masážátkem na hlavu, který je na fotce, velmi jemně a pomalu. Věřím, že spoustu z Vás tuto skvělou věc má také doma, ale víte, že když Vám to dělá někdo jiný, že je to mnohem úžasnější zážitek? Po té nastává dlouhý čas, kdy jemně masíruji hlavu, některé pohyby jsou dynamičtější, kdy se snažím uvolnit kůži na vaší hlavě, a některé pohyby jsou takové hladivé. Do toho celou dobu hraje příjemná hudba, vy sedíte v pohodlí a přijímáte veškerý můj dotek. Na závěr si jdete lehnout na vyhřátou podložku na masérské lehátko, a já Vám jemně masíruji obličej a uši. A na úplném konci jemně hraji na zvonkohru.

Čas vašeho odpočinku se naplnil a vy vstáváte odpočaté a zrelaxované, vaše hlava a svaly jsou uvolněné, a cítíte se úžasně. A bonusem navíc je, že pokud máte delší vlasy tak máte úžasný objem.

Cítí vaše hlava touhu po tomto odpočinku? Skvělé, zarezervujte si svůj termín přes kalendář: https://calendly.com/veronika-masaze Či mi napište a mohu přijet i k Vám domů.

Těším se na shledání, Veronika

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.